Archiv pro rubriku: Uncategorized

MISTROVSTVÍ SVĚTA WAKO kickbox K-1

Datum konání: 28. září – 6. října 2013

Místo konání: Brazílie, Sao Paulo (Guaruja beach)

Letošní mistrovství světa proběhlo v atypickém státu a to Brazílii. Českou republiku zastupovalo pouze 5 nejlepších zápasníků a mezi nimi byla i Alena Holá (SPARTAK ŽEBRÁK).

V kategorii K-1 ženy do 56 kg bylo 11 žen a Alenu čekal nelehký úkol projít zápasovými utkáními, které jsou ve formě pavoukového vyřazení (prohra vyřazuje z boje).

„Jela jsem vybojovat zlato, které mě ve sbírce od této nejlepší asociace, kterou kickbox nabízí, chybělo. V zápasech jsem potkala nové soupeřky, takže jsem neměla čas je moc nastudovat, ale i tak to naštěstí stačilo. Přivezla jsem domů zlato a jsem šťastná, že takto mohu ukončit svoji amatérskou kariéru. Také jsem ráda, že se mi podařilo zůstat na „vítězné“ vlně a mám od loňského roku 10 zápasů v řadě bez prohry“.

Alena Holá vs Malgorzata Dymus  (POLSKO) výhra na body.

Alena Holá vs Camila Rivarola (ŠVÉDSKO) výhra na body.

Alena Holá vs QIANHUI FAN (ČÍNA) výhra na body.

ALENA HOLÁ (CZE) VS IRINA MAZEPA (RUSSIA)

Vítězné tažení pokračuje!

4/8/2013 – Saint Tropez, Francie

O uplynulém víkendu zápasila Alena Holá (Spartak Žebrák) na VIP profesionální akci ve francouzské riviéře Saint Tropez.  Akce spolupořádala ruská organizace Fight night promotion a organizace WKN.  Vstupné na akci začínalo na 250 Eur a šplhalo se až do výše 4000 Eur za stůl. Jako host zde vystoupil i slavný herec Sylvestr Stallone.

„Na zápas jsem měla docela hektickou přípravu, protože byl trenér měsíc na dovolené, takže to byl takový žolík, jak to dopadne“.

Organizátor změnili Aleně 3x soupeřku. Nakonec se jí do červeného rohu postavila zápasnice z Ruska Irina Mazepa, která žije v Evropě.  Zápas byl vypsán v kategorii K-1 do 58,5 kg na 4 kola po 2 minutách.

„Ruska byla větší a lépe silově připravená. Museli jsme úplně překopat taktiku a boxovat spíše s ústupu, což já nerada. Nakonec to bylo ale dobré rozhodnutí a vyhrála jsem těsně na body. Ze zápasu jsem pobitá, ale spokojená“.

Další zápasy čekají Alenu začátkem října v brazilském Sao Paulu, kde bude zápasit na amatérském mistrovství světa organizace WAKO, která patří mezi světovou špičku v kickboxingu.