Archiv pro měsíc: srpen 2013

ALENA HOLÁ (CZE) VS IRINA MAZEPA (RUSSIA)

Vítězné tažení pokračuje!

4/8/2013 – Saint Tropez, Francie

O uplynulém víkendu zápasila Alena Holá (Spartak Žebrák) na VIP profesionální akci ve francouzské riviéře Saint Tropez.  Akce spolupořádala ruská organizace Fight night promotion a organizace WKN.  Vstupné na akci začínalo na 250 Eur a šplhalo se až do výše 4000 Eur za stůl. Jako host zde vystoupil i slavný herec Sylvestr Stallone.

„Na zápas jsem měla docela hektickou přípravu, protože byl trenér měsíc na dovolené, takže to byl takový žolík, jak to dopadne“.

Organizátor změnili Aleně 3x soupeřku. Nakonec se jí do červeného rohu postavila zápasnice z Ruska Irina Mazepa, která žije v Evropě.  Zápas byl vypsán v kategorii K-1 do 58,5 kg na 4 kola po 2 minutách.

„Ruska byla větší a lépe silově připravená. Museli jsme úplně překopat taktiku a boxovat spíše s ústupu, což já nerada. Nakonec to bylo ale dobré rozhodnutí a vyhrála jsem těsně na body. Ze zápasu jsem pobitá, ale spokojená“.

Další zápasy čekají Alenu začátkem října v brazilském Sao Paulu, kde bude zápasit na amatérském mistrovství světa organizace WAKO, která patří mezi světovou špičku v kickboxingu.